Psychiatrická nemocnice Jihlava

Instagram  Facebook  Certifikát  Certifikát

Hledáme zaměstnance na pozici Kuchař/ka

Požadujeme:

  • vyučení v oboru kuchař-čísník
  • fyzická zdatnost
  • schopnost pracovat v týmu
  • práce je vhodná i pro absolventy v oboru
  • bezúhonnost
  • praxe vítána, ale není podmínkou
Náplň práce:
  • vyrábí technologicky náročná teplá jídla
  • připravuje základní druhy surovin určené k výrobě jídel, včetně jejich přejímky
  • vyrábí široký sortiment teplých jídel, teplých moučníků, dietních jídel, příloh apod.
  • obsluhuje velkokapacitní kuchyňské stroje a zařízení
  • odpovídá za hygienický stav kuchyně, za čistotu v chladících boxech, strojů a náčiní
  • práce v krátkých a dlouhých směnách včetně sobot a nedělí, volné dny mezi směnami
Nabízíme:
  • 5 týdnů ( resp. 200 hodin dovolené)
  • dotovaná strava, výběr ze 3 jídel
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • kartička s benefity
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • přátelský kolektiv

Výběrové řízení na pozici je v pondělí, 11.9.2023 v 9:00 hodin na personálním oddělení
V případě zájmu o tuto pozici zašlete písemnou žádost doloženou strukturovaným životopisem na níže uvedený e-mail.

Vizitky

Personální oddělení a mzdová účtárna - Vedoucí oddělení

Milan Škorpík

Tel: 567 552 188
E-mail: personalni@pnj.cz

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti