Psychiatrická nemocnice Jihlava

Certifikát  Certifikát

Hledáme zaměstnance na pozici Technik veřejných zakázek

Požadavky a náplň práce:
  • VŠ, VOŠ nebo střední školu technického nebo ekonomického směru
  • znalost MS Office
  • praxe ve veřejných zakázkách minimálně 5 let
  • základní orientace pro zadávání veřejných zakázek pomocí certifikovaných elektronických nástrojů Tender Aréna a Tender Market
Výhodu bude pokud:
  • se orientujete a máte přehled o stavebním zákonu a v zákonu o finanční kontrole
  • základní znalost registru smluv
 Náplň práce a nabízíme:
  • zadávání veřejných zakázek všech druhů (VZMR, objednávky apod.)
  • vedení výběrových řízení
  • spolupráce s technickým odborem při realizaci - provádění inženýrské činnosti v rámci      nemocnice
  • vedení a archivace dokumentace k veřejným zakázkám v listinné či elektronické podobě
  • spolupráce s příslušnými odbory Ministerstva zdravotnictví při přípravě a realizaci veřejných zakázek
  • spolupracuje s pracovníkem tech. úseku při nákupu služeb souvisejících se zajištěním oprav, servisů, zajištění náhradních dílů, zdravotnických prostředků a měřidel
  • další osobní a profesní rozvoj
  • platové zařazení podle platných právních předpisů, příplatek za práci v psychiatrickém zařízení + po zapracování osobní příplatek a nadstandardní příplatky za pohotovostní služby, pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, možnost závodního stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, zvýhodněné mobilní tarify
  • nástup možný dle dohody
V případě zájmu o tuto pozici zašlete písemnou žádost doloženou strukturovaným životopisem na níže uvedený e-mail.

Vizitky

Personální oddělení a mzdová účtárna - Vedoucí

Milan Škorpík

Tel: 567 552 188
E-mail: personalni@pnj.cz

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti