Psychiatrická nemocnice Jihlava

Instagram  Facebook  Certifikát  Certifikát

Hledáme zaměstnance na pozici Všeobecná nebo praktická sestra (bratr)

Požadujeme:

  • ukončené zdravotnické vzdělání potřebné k výkonu požadované profese
  • schopnost pracovat v týmu
  • pro klientský přístup
  • schopnost samostatného řešení úkolů
  • odpovědnost, ochotu k dalšímu sebevzdělání a loajalitu
  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Základní náplň práce a nabízíme:

  • vykonává zdravotnické činnosti pod odborným dohledem, nebo výkon zvlášť náročné specializované ošetřovatelské práce bez odborného dohledu
  • výkon diagnostické, léčebné, ošetřovatelské či rehabilitační činnosti
  • práce s léky, jedy, hořlavinami, kyselinami a ostatními látkami
  • spolupracuje se sanitáři na oddělení
  • práci v akreditovaném zdravotnickém zařízení
  • další osobní a profesní rozvoj, práce ve směnách
  • platové zařazení podle platných právních předpisů, příplatek za práci v psychiatrickém zařízení + po zapracování osobní příplatek
  • zaměstnanecké výhody – 6 týdnů dovolené, možnost závodního stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou z FKSP, zvýhodněné mobilní tarify
  • nabízíme náborový příspěvek ve výši 40.000,- Kč
  • nástup ihned, nebo dle dohody
V případě zájmu o tuto pozici zašlete písemnou žádost doloženou strukturovaným životopisem na níže uvedený e-mail.

Vizitky

Personální oddělení a mzdová účtárna - Vedoucí oddělení

Milan Škorpík

Tel: 567 552 188
E-mail: personalni@pnj.cz

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti